Halk Sağlığı Kolu Gezici Eğitimi
Halk Sağlığı Kolu Gezici Eğitimi
07 Ekim 2016 Cuma - 18:10
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir

Halk Sağlığı Kolu Gezici Eğitimi

Türk Tabipleri Birliği Halk Sağlığı Kolu Gezici Eğitimi

TTB Halk Sağlığı Kolu’nca düzenlenen 28. Gezici Eğitim Semineri (GES) 26 Eylül 2016 Pazartesi günü İstanbul Tabip Odası’nda başladı. “Marmara ve Trakya Bölgesi Çevre Sağlığı Sorunları ve Çevre Mücadeleleri” konulu GES’in açılışı TTB Merkez Konseyi Başkanı Prof. Dr. Raşit Tükel tarafından gerçekleştirildi.
GES kapsamında İstanbul’dan sonra Tekirdağ, Edirne, Çanakkale, Bursa ve Balıkesir illeri ziyaret edilerek, çevre sorunları yerinde incelenecek.

Etiketler : Halk, Sağlığı, Kolu, Gezici, Eğitimi,

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.